Залізничний транспорт

вигідно і надійно

Залізниця вважається одним із найнадійніших і стабільних видів транспорту. З його допомогою щодня доставляється безліч вантажів з різних країн світу навіть на найдалекі відстані. Залізниці сьогодні дуже розгалужені, тому доступ до цього транспорту є в різних містах усіх країн. Залізниця посідає лідируючі позиції в Україні за кількістю доставлених вантажів. Залізничний транспорт популярний, оскільки дозволяє істотно заощадити на транспортних витратах.

Щоб налагодити процес доставки товару, варто заручитися підтримкою надійного партнера, якого ви знайдете в особі нашої компанії. Ми гарантуємо збереження та своєчасну доставку Ваших товарів

Але міжнародні залізничні перевезення – це складний логістичний процес. Резервування місць для вантажів, зберігання вантажних поїздів, реорганізація транспорту на транзитних станціях, вирішення митних питань – це далеко не повний перелік процедур, які необхідно виконати. Вони вимагають спеціальних знань у сфері логістики, накопиченого досвіду, злагодженої командної роботи. Наші фахівці високопрофесійні у сфері логістичних послуг і завжди готові допомогти.

Вартість послуги визначається різними факторами – це габарити самого вантажу, необхідність його кріплення під час перевантаження, завантаження/розвантаження тощо.

Залізничний парк Для перевезення вантажів залізницею використовуються різні типи вагонів: холодильні камеривагони з холодильними камерами, які дають змогу доставляти харчові продукти, що потребують особливих температурних умов зберігання; виливання. Використовуються для перевезення сипучих вантажів. Вони мають нетипову конструкцію, яка дозволяє зберігати зерно, цемент та інші подібні товари під час транспортування. Підходить для транспортування сипучих продуктів. Якщо вантаж небезпечний, використовуються цистерни з кількома ступенями захисту; відкриті вагони. З їх допомогою транспортують вугілля, деревину, стовпи тощо; криті вагони. Частіше використовуються для доставки товарів народного споживання, продуктів харчування, друкованої продукції; універсальні та відповідні платформи. Перевозять будівельну та сільськогосподарську техніку. Для запобігання самовільного переміщення обладнання використовуються спеціальні кріплення.

Компанія також займається організацією контейнерних перевезень. Ми використовуємо контейнери ємністю 20 і 40 фунтів, що дозволяє значно заощадити. Немає необхідності замовляти весь вагон, якщо вантаж займає набагато менше місця. Закриті контейнери легко транспортуються за допомогою спеціального обладнання. Ризик під час розвантаження / завантаження мінімальний.

У чому полягають переваги міжнародних залізничних перевезень Перевезення вантажів залізницею має ряд переваг:

економіка. Використовуючи такий спосіб доставки, ви зможете істотно заощадити свій бюджет при транспортуванні великих партій вантажу. Вартість такої послуги одна з найнижчих в порівнянні з іншими видами; універсальність. Перевозити можна різні види вантажів, в тому числі небезпечні, швидкопсувні, спецтехніку; стабільність. Складні погодні умови не заважають цьому виду транспорту прибути вчасно. Забезпечує транспортом цілодобово. Ризик форс-мажорних ситуацій зведений до мінімуму, оскільки залізничні аварії надзвичайно рідкісні; збереження вантажу. Ви можете підібрати найбільш підходящий вагон для конкретного виду товару, що дозволить доставити замовлення чесно та безпечно. Про перспективність цього виду транспорту свідчить динаміка зростання залізничних колій. Завдяки цьому ви можете доставляти вантажі навіть у найвіддаленіші куточки світу. Завдяки розгалуженій мережі шляхів перевезення навіть найскладніших, на перший погляд, вантажів здійснюється залізницею.

 

Просити

Безкоштовна консультація