Usługi

gwarancja szybkości i jakości

Transport lotniczy

Transport lotniczy jest najszybszym sposobem przewozu towarów, bezpieczeństwo dostawy poprzez zmniejszenie ryzyka uszkodzenia lub utraty przesyłki – dzięki niskiej wypadkowości samolotów.

Współpracujemy z liniami lotniczymi, dzięki rozległym kontaktom możemy zaoferować korzystne stawki, a dla klientów zawsze poszukujemy najlepszych rozwiązań.

door-door, eksport, import i kabotaż

Transport drogowy

Dysponujemy nowoczesna flota transportowa, która systematycznie jest powiększana oraz współpracujemy  wyłącznie ze sprawdzonymi podwykonawcami, zapewniając Klientom najwyższy standard bezpieczeństwa ładunków.  Zapewniamy takie warunki, aby dostarczyć towar możliwie najszybciej oraz w optymalny sposób.  Realizujemy także przewozy ładunków nienormatywnych, materiałów niebezpiecznych (ADR) oraz transporty chłodnicze i multymodalne.

pożądany

Transport morski

FCL – charakterystyka

Określenie transportu typu FCL pochodzi od skrótu z języka angielskiego –
Full Container Load. Oznacza pełen załadunek i ma miejsce wtedy, gdy dostawę wykorzystuje jeden klient.

LCL – charakterystyka

Określenie LCL oznacza Less Container Load, czyli transport drobnicowy.
To załadunek jedynie części kontenera. Pozostała przestrzeń wykorzystywana jest przez innego klienta.
Przedsiębiorcy, którzy planują pierwszy raz skorzystać z transportu cało-kontenerowego lub drobnicowego mogą zwrócić się o pomoc do zespołu SML Group , który zapewnia szeroki zakres wsparcia w branży transportowej.

opłacalny i niezawodny

Transport kolejowy

Kolej uważana jest za jeden z najbardziej niezawodnych i stabilnych środków transportu. Z jego pomocą codziennie dostarczanych jest wiele towarów z różnych krajów świata, nawet na najdłuższe odległości. Kolej jest dziś szeroko rozgałęziona, więc jest dostęp do tego transportu w różnych miastach wszystkich krajów. Transport kolejowy jest popularny, ponieważ pozwala znacznie zaoszczędzić na kosztach transportu.

 

terminale przeładunkowe

Transport multimodalny

Przewóz multimodalny to proces dostarczania ładunku kilkoma rodzajami transportu, z wykorzystaniem terminali przeładunkowych. Ten rodzaj wysyłki realizowany jest w ramach jednej umowy. Niezależnie od ilości i rodzaju używanych pojazdów, przewoźnik ponosi pełną odpowiedzialność za ładunek.

Nasz wykwalifikowany zespół od ponad 10 lat zapewnia transport multimodalny na całym świecie. Dzięki rozwiniętej sieci partnerskiej, wysokiemu profesjonalizmowi i wieloletniemu doświadczeniu wszystkie zadania logistyczne naszych klientów realizowane są szybko i sprawnie.

Odpowiedzialność

Klienci powierzają nam swoje towary pod naszą odpowiedzialność. Potrzebujemy dobrej reputacji, aby zbudować długoterminowe partnerstwo.

Całodobowe wsparcie

Pracownicy pracują w synergii ze sobą iz każdym klientem. Partnerstwa są dla nas ważne, dzięki czemu zyskują obie strony.