Морський транспорт

є однією з найбільш затребуваних логістичних послуг. Його використовують як великі, так і малі компанії. Експедирування вантажів дозволяє перевозити великі обсяги вантажів на великі відстані. Це один із найбезпечніших і найвигідніших способів доставки ваших товарів. У чому секрет популярності морських перевезень Багато компаній, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність, вибирають для своїх поставок морські контейнерні перевезення. Затребуваність послуги пояснюється наступними перевагами:

Безпека. Оскільки вантаж міститься в контейнерах, він захищений максимально можливою мірою. При необхідності товар фіксується спеціальними кріпленнями. Для самих контейнерів використовуються кабелі.

Збереження. Транспортні кораблі вміщують від 1 до 21 тисячі. контейнери, що є однією з найнижчих цін на доставку в порівнянні з іншими видами транспорту. Актуальність. Кораблі рухаються за певним маршрутом. На їх шляху немає поганих доріг, заторів і т. д. Шторм може затримати доставку, але це трапляється рідко. Тому в більшості випадків замовлення надходить вчасно, оскільки необмежена місткість морських просторів запобігає затримкам.

Універсальність. Судном можна перевозити різні групи вантажів: стандартні, наливні, великогабаритні та ін. Іноді це єдиний спосіб доставки вантажів в Україну.

Велика місткість. Морські судна перевозять великогабаритні вантажі. Клієнт не повинен розділяти свій товар. Графік морських поставок адаптований до різних куточків світу. Продовжується розвиток судноплавства. Такі перевезення особливо бажані в мультимодальних перевезеннях, які також організовує наша компанія. Він сумісний з іншими видами доставки вантажів і часто знижує загальну вартість послуги.

 

Просити

Безкоштовна консультація