Повітряний транспорт

Авіаперевезення з SML Group – це гарантія швидкості та якості

Як ми це робимо? Набутий досвід в логістиці. У нас 14 років досвіду, тисячі задоволених клієнтів і тонни перевезених вантажів.

Прямі договори з авіакомпаніями. Ми працюємо з найбільшими авіаперевізниками.

Офіси та склади в Азії, Америці, Європі та Україні. Співробітники наших представництв працюють над тим, щоб Ви отримали найвищий рівень обслуговування. Проблеми вирішують на місці, а значить швидкість доставки збільшується.

Інновація. Ми завжди шукаємо нестандартний спосіб, прислухаємося до побажань клієнта і максимально автоматизуємо всі можливі процеси.

Авіаперевезення вантажів – надійно, швидко, безпечно.

Наша компанія точно знає, як працює логістичний бізнес і всі особливості його роботи. Швидко відповідаємо на запитання та вирішуємо проблеми, не обманюючи клієнтів. Наша логістична команда відмінно відпрацьовує всі механізми перетину кордону, правила митного контролю, тому ви можете сміливо довірити нам доставку та декларування всіх необхідних документів. Ми завжди працюємо за правилами та принципами міжнародної торгівлі.

Ми завжди на крок попереду, тому що завжди стежимо за тенденціями у сфері права, інтегруємо нові технології в поставку та автоматизуємо всі можливі процеси.

Компанія налагодила ефективну співпрацю з найбільшими авіаперевізниками з метою надання якісних послуг нашим клієнтам. Завдяки цьому вдається уникнути затримок, зробити авіаперевезення максимально комфортними, швидкими та надійними. Міжнародні авіаперевезення під наглядом фахівців – це регулярні рейси, гнучкі ціни та бездоганний сервіс.

 

Просити

Безкоштовна консультація